Cumartesi, Ocak 21, 2006

Dört oda bir salonSevgili Figen'e (yemekbiz) bu güzel dantel modelini gönderdiği için teşekkür ederim. Ben fazla dantel adı bilmem, bu modelin adı kardeşimde olduğu için aklımda kalmış. Çok hoşuma gittiği için "dört oda bir salon"u sizlerle paylaşıyorum.

9 yorum:

Serra dedi ki...

Bana da hollandadan bir takipci gondermisti bu ornegi galiba.Hatta sen adini biliyorum ama hatirlayamadim yazmissin.:)) Sonunda Nagihan soylemis 4 oda bir salon diye. :))
Sevgiler

tuhfe dedi ki...

Ben de düşünüp duruyordum kimde görmüştüm bu örneği diye! tamam şimdi hatırladım, o ara aklıma gelmemişti örneğin adı bundan sonra umarım hiç unutmam. Unutkanlık kötü şey ben erken alzheimer hastalaığına yakalanırım bu gidişle :)

menekse dedi ki...

Bu ornekten bende yapmistim bir zamanlar, ama adi konusunda bir bilgim yoktu. Birden hey gidi gunler diyesim geldi, zira lise yillarindan beri dantel yapmiyorum. Ama guzel bir ornek. Bu arada tuhfe, sitenden anladigim kadari ile bir suru degisik seyle ugrasiyorsun, ne guzel! Tebrik ederim. Bende ucundan kiyisindan taki yapiyorum diyebilirim. Sana kolay gelsin.

Hülya YILMAZ dedi ki...

İsmine de modeline de bayıldım.

Serra dedi ki...

Bu kadari unutkanliksa. Kafasinda dusunecek cok seyi olan illa birseyler unutacak, alzheimer i da nerden cukartiyorsun. Kafan dolu guzelim ondan. gule gule kullan, hos duran bir model.

Serra dedi ki...

Kullansin Figen. :))

ipek [mail adresimden ulaşın] dedi ki...

Tuhfe'ciğim,kavanozlar ne kadar şıklar.Kahve fincanı da ,diğerleri de senin yaratıcılığınla güzelleşmişler.Dantel çok zarif.Gözlerime güvensem,bu konuda hemen başlayacağım dantel işi öğrenmeye.Öylesine beğeniyorum.

tuhfe dedi ki...

Sevgili Menekşe hoşgeldin! Takılarını gördüm ucundan kıyısından demişsin ama bence hepsi çok güzel olmuşlar. Sana da kolay gelsin.

Sevgili Serra sağolasın! öylesine kullandığım bir söz biraz abartmışım demekki! bu günlerde acayip yoğunum. Merkezde işler çok. Şimdiden 8 mart'ın planlarını yapıyoruz. Bir sürü toplantı toplantı...haklısın kafam çoook dolu...

Sevgili İpek çok teşekkür ederim. Gözlerine güvenmiyorsan güzelim gözlerini yorma derim. Sağlık ön planda gelmeli. Senin de sana göre uğraşların var zaten.

Sevgilerimle.

goznuru-arzu dedi ki...

çok güzel gözüküyor