Perşembe, Haziran 30, 2005

TabloPazartesi sabahı bilgisayarı açtığımda kötü bir sürprizle karşılaştım. İnternet bağlantısında bir sorun vardı ve iki gün boyunca devam etti. Bu arada resim yapma fırsatı buldum. Salladım yine acemice fırçamı... Bob Ross'u taklit etmeye çalıştım ama olmadı...
(ara sıra bağlantı kesilse hiç de fena olmayacakmış! )

17 yorum:

Nilüfer dedi ki...

Tuhfe bunun neresi acemice çok güzel bir çalışma

tuhfe dedi ki...

Teşekkür ederim Nilüfer, gerçekten moral verdin.Uzaktan bakınca biraz güzel görünüyor da yakından pek o kadar değil:)

Her resim yapışımda yeni bir şeyler keşfediyorum kendi kendime...
Türkiye'de olup katılmak istediğim o kadar çok kurs var ki...

MUNEVCE dedi ki...

TUHFE COOOKKK GÜZEL, SENIN ACEMILIGIN BUYSA USTALIGIN NASILDIR MERAK ETTIM HASTALIK FALAN OLMASINDA SONU BÖYLE GÜZELLIKLERLE BITEN AKSILIK OLSUN SEVGILER..

tuhfe dedi ki...

Çok çok teşekkür ederim, beni utandırıyorsunuz ben bu kadar motive ile bir kaç resim daha yaparım şimdi... ... en kısa zamanda tuval almam lazım.
Saygılar

manolya dedi ki...

Bence de gayet basarili, kendine haksizlik etme. Kurs o kadar da önemli degil. Önemli olan ortaya böyle güzellikler çikarabilmek.
Sevgiler

saadet dedi ki...

birkaç fırça böyle güzel oluyorsa sende maharet çokmuş tuhfe. bende çok severim resimleri ama hiç beceremem. ilk ve tek denemem sitedeki fiyonk resmi :)

cimcime dedi ki...

Çok başarılı , çok güzel yapmışsın. Kayınvalidem de zaman buldukça resim yapıyor , bende çok istiyorum ama biraz kabiliyetsizim maaalesef.
Sevgilerimle:)

JANJANLI dedi ki...

çok güzel ellerine sağlık
bitirdiğin resmi hediye eyme özelliğin varsa bana gönderebilirsin:)))

sevgilerimle
özlem

Burcu dedi ki...

Bide profesyonelce yapsan nasıl olucak acaba tuhfe? Tebrikler, çoook güzel :)

tuhfe dedi ki...

Nilüfer, Münevver abla, Manolya, Saadet, Cimcime, Burcu, Özlem hepinize çok çok ama çok teşekkür ediyorum, güzel sözleriniz ve desteğiniz için.

Özlem, evet yaptığım resimleri hediye ediyorum. Tabiki gönderirim.

Herkese sevgiler ♥♥♥

Nazlı dedi ki...

ufak fırça darbelerinin eserine bak. olamaz yaaa en çok heves ettiğim ama en ufak bir becerimin dahi olmadığı bir hobi resim yapmak. işten dönerken geçtiğimiz bir sokakta bir adam hem yapıyor hem satıyor dükkanında. geçerken yaptığı eserlere hayranlıkla bakıyorum. inan bu da mükemmel olmuş ve aynı hayranlıkla yine bakıyorum. kesinlikle senin hattın arada gitmeli :)) ( inşallah dgitmezde yine. sende bizi mahrum etme bu güzel şeylerden canıım.)

tuhfe dedi ki...

Nazlı, beni ne kadar memnun ettiğinizi bilemezsiniz.
Aslında acemi (bu kelimeyi kullanmmamak elde değil kızlar ne olur kusura bakmayın) olduğum için pek de kolay olmuyor resim yapmak.
Eğer üzerinde durup uğraşırsam bir şeyler ortaya çıkacak galiba.

Hepiniz sağ olun var olun.

ÇĞdM dedi ki...

TUHFE SEN BİR PROFESYONELSİN BENCE ACEMİLİK GÖREMEDİM :)


ELLERİNE SAĞLIK

İncik Boncuk dedi ki...

o kadar emek vermişsin, uğraşmışsın, insan nasıl böyle güzel bir resme acemice der? Söyleyelim de telekoma senin internet bağlantını ara sıra kessinler de sen de böyle güzel resimler yap :) Ellerine sağlık, devamını bekliyoruz.

tuhfe dedi ki...

Çiğdem ve İncik boncuk, pes ediyorum arkadaşlar, artık o (acemi) kelimeyi kullanmayacağım. Onun yerine zaman içinde başka bir kelime bulabilirim belki! (tecrübesizlik v.b.)
Böylesine güzel sözler, beni acayip motive etti. Kim tutar beni, yarın hemen tuval almam lazım.

nalan dedi ki...

Bencede çok başarılısın resimde,çok güzel olmuş ,yeteneğini geliştirmelisin bence tuhfecim ,yeni resimlerini bekliyoruz...

tuhfe dedi ki...

Teşekkür ederim Nalan.